Penzión Kaštieľ

Penzión Kaštieľ *** - ponúkame Vám ubytovanie v luxusne zariadených izbách a apartmánoch, vybavených moderným príslušenstvom na vysokej úrovni.

Penzión Kaštieľ

Penzion Kaštieľ, apartmány, ubytovanie vo Veľkom Krtíši

Penzión Kaštieľ *** - ponúkame Vám ubytovanie v luxusne zariadených izbách a apartmánoch, vybavených moderným príslušenstvom na vysokej úrovni.

Adresa: A. H. Škultétyho 36, 990 01 Veľký Krtíš
Telefón:+421 47 / 48 311 67
E-mail:recepcia@penzionkastiel.sk

Penzion Kaštieľ*** - dlhoročná tradícia, pohodlie a pohostinnosť

Ponúkame Vám ubytovanie v luxusne zariadených izbách a apartmánoch, vybavených moderným príslušenstvom na vysokej úrovni.

Ak sa rozhodnete ochutnať umenie našej kuchyne, je Vám k dispozícii denne otvorená reštaurácia s možnosťou výberu zo širokého sortimentu špecialít tradičnej a medzinárodnej kuchyne.

Vybavenie penziónu a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Staňte sa aj Vy jedným z našich spokojných hostí a presvedčte sa o dlhoročnej tradícii a bezkonkurenčnosti našich služieb v širokom okolí!

Gastronómia

Ponúkame Vám široký výber špecialít tradičnej a medzinárodnej kuchyne, možete si vybrať denne z pestrého množstva jedál studenej a teplej kuchyne.
Náš milý a úctivý personál Vám srdečne ponúkne a poradí pri výbere špecialít.

V príjemných priestoroch nášho penziónu Vám ponúkame organizovanie rodinných akcií, svadieb, firemných podujatí, večierkov, školení a iných spoločenských stretnutí.
Všetky priestory sú plne klimatizované a pokryté Wifi internetom.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.