Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-4 z 4

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

PARALELNÉ SVETY

25.7. - 25.7.2014 / 21:00

Miesto konania: Amfiteáter
Kanada/Francúzsko, fantasy/scifi/romantický, 2012, 107 minút, MP od 12 rokov Vstupné: 1,50 EUR, s Kartou mesta 1 EUR Adam, obyčajný chlapec žijúci v neobyčajnej realite. Vedie skromný život a stále myslí na dievča, ktoré kedysi stretol. Eva pochádza z úplne iného sveta. Zo sveta naruby, ktorý je priamo nad tým Adamovým, ale mimo jeho dosah. Jedného dňa zahliadne Adam dospelú Evu v televízii a už ho nič nezastaví, aby ju získal späť. Réžia: Juan Diego Solanas Hrajú: Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Jayne Heitmeyer, Neil Napier, Larry Day, Timothy Spall, Stella Maeve, James Kidnie

PARALELNÉ SVETY

NA ŠROT

8.8. - 8.8.2014 / 20:30

Miesto konania: Amfiteáter
USA, komédia, 2013, 89 minút, MP od 15 rokov Vstupné: 1,50 EUR, s Kartou mesta 1 EUR Jeffovi je práve 21 a plnoletosť sa musí poriadne osláviť. Spiť sa na šrot sa však neodporúča. Hlavne nie noc pred najväčšou skúškou na medicíne... Réžia: Jon Lucas, Scott Moore Hrajú: Miles Teller, Sarah Wright, Justin Chon, Skylar Astin, Jonathan Keltz, François Chau V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie ruší.

NA ŠROT

KRTÍŠSKY ORIEŠOK

9.8. - 9.8.2014 / 14:00

Miesto konania: Amfiteáter
Vás pozývajú na Výstavu krížencov a psov bez rodokmeňa. Rôzne kategórie: možnosť prihlásiť sa s akýmkoľvek psom bez preukazu pôvodu za výstavný poplatok 5 EUR. Súťaže: "Dieťa a pes", "Najväčší talent",... Ukážky športovej kynológie. Prihlášky a propozície na výstavu www.velky-krtis.sk a bližšie info na t.č. 047/4831376, 4830347. Vstup so psom do areálu bude umožnený len po predložení platného očkovacieho preukazu v súlade s platnými veterinárnymi predpismi v SR. Každý vystavovateľ je povinný dodržiavať bezpečnosť a plne zodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku spôsobené psom. Vstup pre návštevníkov zdarma.

KRTÍŠSKY ORIEŠOK

VEĽKÝ GATSBY

15.8. - 15.8.2014 / 20:30

Miesto konania: Amfiteáter
Austrália/USA, dráma/romantický, 2013, 142 minút, MP od 15 rokov Vstupné: 1,50 EUR, s Kartou mesta 1 EUR Hlavným hrdinom filmu je chudobný mladík Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio), ktorý sa zamiluje do krásnej Daisy (Carrey Mulligan). Nemôže si ju však vziať, a tak je Daisy nútená sa vydať za milionára Toma (Joel Edgerton), ktorého nemiluje. Gatsby je ale ochotný získať svoju lásku späť za každú cenu... Réžia: Baz Luhrman V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie filmu ruší.

VEĽKÝ GATSBY
Akcie 1-4 z 4

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang