Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

PRíBEH Z ULICE

2.12. - 2.12.2014 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Vás pozýva na predstavenie "PRÍBEH Z ULICE" Účinkuje: Cyro Páriš Možno sa dozviete aj to, čo ste o sebe netušili. Vstupné: 4 EUR; študenti, dôchodcovia, ZŤP

PRíBEH Z ULICE

CESTA ZA VIANOČNOU HVIEZDOU

14.12. - 14.12.2014 / 17:00

Miesto konania: Kino Baník
Nórsko, rodinná rozprávka, 2012, MP, 80 minút, český dabing Vstupné: 2 EUR „Nezlomná viera a odhodlanie prekoná všetky prekážky.” Mimoriadne pútavý rozprávkový príbeh s ohromujúcou filmovou výpravou a kostýmy sa odohráva v prekrásnej zasneženej nórskej prírode. Začína v predvianočnom čase, keď do malej dedinky dorazí dvanásťročná odvážna dievčina Sonja v sprievode lupičov, ktorí ju držia v zajatí. Dedina je totiž zakliata, rovnako ako celé kráľovstvo. Kedysi dávno kráľ stratil svoju jedinú dcéru Gulltopp, ktorá sa vydala do lesa hľadať Vianočné hviezdu. Réžia: Nils Gaup Hrajú: Jakob Oftebro, Agnes Kittelsen, Anders Baasmo Christiansen, Vera Rudi

CESTA ZA VIANOČNOU HVIEZDOU

ČARO VIANOC

19.12. - 19.12.2014 / 16:00

Miesto konania: Námestie A. H. Škultétyho
PROGRAM: - Príhovory zástupcov rímskokatolíckej a evanjelickej cirkvi - Detský spevácky zbor ANJELIK - Dedo Mráz s Čertom a množstvo darčekov pre deti - spevák ADAM ĎURICA - Výstava "Detské Vianoce" - Vianočné trhy Primátor mesta Veľký Krtíš Ing. Dalibor Surkoš, Vás osobne pozýva na VIANOČNÝ PRIMÁTORSKÝ PUNČ od 15:30 hod.

ČARO VIANOC
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang