Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-2 z 2

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

MAKE YOUR MOVE

25.10. - 25.10.2014 / 19:00

Miesto konania: Kino Baník
USA/Južná Kórea, tanečný/hudobný, 2013, MP od 12 rokov, 105 minút, český dabing Vstupné: 2 EUR Svieže a energické spracovanie klasickej romance o osudovej láske, odohrávajúcej sa na newyorskej klubovej scéne. BoA a Hough sú tanečníci z rozdielnych svetov, kde je ich romanca Rómea a Júlie ohrozená nebezpečnou rivalitou medzi ich bratmi, majiteľmi konkurenčných klubov na undergroundovej tanečnej scéne v New York City. Réžia: Duane Adler Hrajú: Derek Hough, BoA, Will Yun Lee, Wesley Jonathan

MAKE YOUR MOVE

KTO ZHASOL SVETLO

17.11. - 17.11.2014 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Brilantná komédia o tom, čo všetko sa môže stať, ak si domov privediete milenca vo chvíli, keď sa tam objaví milenka s vaším manželom. Aj toto zažijete v Kultúrnom dome, keď sa vyberiete na novú hru "Kto zhasol svetlo", pod taktovkou Petra Mikulíka. Hviezdne herecké obsadenie v zložení Mária Kráľovičová (ktorú alternuje Zdena Studenková), Zuzana Tlučková, Ján Koleník, Kristína Svarinská a Braňo Deák vaše bránice jednoznačne nenechajú v pokojnom stave. Vstupné v predpredaji 14 EUR (v deň predstavenia 17 EUR) je v MsKS vo Veľkom Krtíši v pracovných dňoch od 8:00 do 15:00 hod.(tel.č.: 047/4831376).

KTO ZHASOL SVETLO
Akcie 1-2 z 2

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang