velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-2 z 2

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH

4.9. - 4.9.2016 / 17:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Mestské divadlo ACTORES Rožňava Réžia: Tatiana Masníková Hrajú: Róbert Kobezda, Attila Bocsárszky, Jozef Pavol Komiňák, Patrícia Stehelová Náš odvážny kocúr rozumie všetkému. Nielen ľudskej reči, lež i tomu, čo sa ukrýva v srdci človeka. Slovenská ľudová rozpráva na motívy diela Pavla Dobšinského okorenená vtipom a humorom je navyše popretkávaná piesňami prísloviami, porekadlami a ľudovými obyčajmi. Posúďte sami.

PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH

CHLIEB S MASLOM

19.9. - 19.9.2016 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Hrajú: Martin Mňahončák, Branislav Deák, Juraj Loj, Barbora Švidraňová alebo Dominika Žiaranová Réžia: Alena Lelková Nádherný príbeh o živote troch pánov a ich “životných žien”… Do jedného bytu, kde žijú ako spolubývajúci herec s architektom, má prísť na oslavu manžel s manželkou. Normálna situácia.. by bola, pokiaľ by sa ten herec nezamiloval do manželky a ten manžel sa pred príchodom na oslavu s touto svojou manželkou nerozišiel.. Zrazu je tu jeden nenormálny prepletenec vzťahov, čomu kraľuje, samozrejme, žena… Vstupné v predpredaji 12 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 - 15:00 hod. (tel.č. 047/4831376), online na www.velky-krtis.sk.

CHLIEB S MASLOM
Akcie 1-2 z 2

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang