velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

VRTOCHY

4.5. - 4.5.2016 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Hra je prepojením pohybových a dramatických znakov s textami monodrám A. P. Čechova "Labutia pieseň" a " O škodlivosti tabaku", a D: Kelléra "Nijaká nádej". Takto vytvorené panoptikum vypovedá o túžbe, nádeji, sklamaní, ktoré každého z nás sprevádzajú životom. Inscenácia je klauniádou pocitov, vnútorného prežívania nezodpovedaných otázok, je zrkadlom nášho "bytia" a ponúka priestor na zamyslenie, čo je " TO PODSTATNÉ" v našom živote? Hrajú: Vlastislav Krajči, Peter Gašparovič, Miloš Varga, Juraj Matiaš Vstupné v predpredaji 3 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. alebo na www.msks.velky-krtis.sk . ZŤP majú zľavu 50 %.

VRTOCHY

OVEČKA SHAUM

8.5. - 8.5.2016 / 17:00

Miesto konania: Kino Baník
VB/Francúzsko, animovaná komédia, DVD, 2015, MP, 90 minút, bez dialógov Vstupné: 2 Eur Život na farme je nekonečná nuda. Každý deň plynie v rovnakom rytme, Shaun musí poslúchať a robiť, čo jej farmár prikáže. Mať tak jeden jediný deň voľna! To chce poriadny plán, takže Shaun vymyslí spôsob, ako mať zase jeden deň na oddych. Ale aj plánovať je treba vedieť a každý plán sa môže zvrtnúť! Farmár sa ocitá vo veľkomeste a ovečky sa vydávajú ho hľadať a doviezť domov. Na tejto záchrannej výprave ich čaká množstvo dobrodružstva...

OVEČKA SHAUM

ATLANTÍDA

19.5. - 19.5.2016 / 18:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Nový slovenský muzikál s pesničkami Mira Žbirku. Príďte si pozrieť najnovší slovenský muzikál Jána Ďurovčíka, plný skvelých hereckých, speváckych a tanečných výkonov. Strhujúci dej, množstvo energie, známe piesne, to všetko Vás čaká v muzikáli Atlantída. Vstupné v predpredaji 30 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. alebo online na www.msks.velky-krtis.sk, príp. rezervovať na tel.č. 047/4831376.

ATLANTÍDA

WINXCLUB: MAGICKÉ DOBRODRUŽSTVO

22.5. - 22.5.2016 / 17:00

Miesto konania: Kino Baník
Taliansko, animovaný/detský, DVD, 2010, MP, 84 minút, český dabing Vstupné: 2 Eur Večierok usporiadaný na oslavu nového školského roka na Alfee narušia prastaré čarodejnice, ktoré sa spojili s mladými Trix a spoločne sa chystajú zničiť všetku pozitívnu energiu na svete. Bloom uniká z paláca v Domine, kde sa u skutočných rodičov učí byť princeznou a vracia sa na Zem, kam za ňou prichádza aj Winx. Spoločne sa vydajú na cestu k záchrane magickej dimenzie a obnoveniu priateľstva medzi Sparxom a Eraklyonom.

WINXCLUB: MAGICKÉ DOBRODRUŽSTVO

LENKA FILIPOVÁ

31.5. - 31.5.2016 / 18:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Do Veľkého Krtíša opäť zavíta populárna česká speváčka, šansoniérka, hudobná skladateľka, textárka a gitaristka Lenka Filipová. Študovala na Pražskom konzervatóriu a potom na Medzinárodnej hudobnej akadémii v Paríži odbor klasická gitara. Doteraz vydavala 10 albumov, 4 klasické gitarové, 3 výberové albumy Best of a akustické DVD LIVE. Mnohé z nich boli ocenené ako zlaté alebo platinové. Koncertovala vo všetkých krajinách Európy, v Japonsku, USA, Austrálii a Kanade. Na gitarovom festivale v Nizozemských Antilách získala Grand Prix a v roku 1997 českú Cenu Grammy. Má za sebou dve koncertné turnés Francisem Cabrelem. Hovorí plynulo rusky, francúzsky a anglicky. Lenka Filipová je na českej a slovenskej kultúrnej scéne značkou hudobnej kvality, úspechu, ale i neobyčajnej ľudskej skromnosti. Koncerty plné emócií, virtuóznych muzikantských výkonov, komunikácie s publikom, celá rada hitov a nekonečná energia posúva Lenku Filipovú stále vyššie medzi elitu českých a slovenských umelcov. Právom patrí medzi najžiadanejších interpretov súčasnosti. Vstupné v predpredaji 15 Eur počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši (rezervácie na tel.č. 047/4831376) alebo online na www.msks.velky-krtis.sk

LENKA FILIPOVÁ
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang