Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

NA VÝCHODE NIČ NOVÉ

25.5. - 25.5.2015 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Keď sa muži začnú brať vážne, je z toho bitka…alebo komédia. Nová inscenácia Štúdia L+S Na východe nič nové bude tou druhou možnosťou a diváci sa na kvalitný humor pod režijnou taktovkou Eduarda Kudláča. V hlavných úlohách sa predstavia Tomáš Maštalír a Marián Miezga, ktorým bude úspešne sekundovať Dada Gudabová. Predstavenie ponúkne brilantné dialógy dvoch priateľov, ktorí s humorom a iróniou hľadajú odpovede na všedné aj nevšedné životné pravdy. Kto vymyslel žiarovku, telefón, alebo pivo, kde sme vlastne doma, načo je nám sklo a aj tá vodka im chutí… Vstupné v predpredaji 14 Eur ( v deň predstavenia 17 Eur ) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod.(tel.: 047/4831376, 4830347), online na www.msks.velky-krtis.sk.

NA VÝCHODE NIČ NOVÉ
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang