velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-6 z 6

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

VÝSTAVA LETECKÝCH MODELOV

20.2. - 24.2.2017 / 10:00 - 16:00

Miesto konania: Výstavná sála Kultúrneho domu
Vás pozývajú na výstavu leteckých modelov.

VÝSTAVA LETECKÝCH MODELOV

MIROSLAV DONUTIL - Cestou necestou - One Man Show

6.3. - 6.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
N O V Ý P R O G R A M !!! Miroslav Donutil... Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom novom program a svojimi príhodami a ich geniálnym podaním Vás dokáže rozosmiať, fantasticky zabaviť, ohúriť, ba dokonca aj rozplakať! Nenechajte si ujsť novú show aktuálne najlepšieho českého rozprávača a zabávača ! Vstupné v predpredaji 14 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 - 15:00 hod. ( rezervácie na tel.č.: 047/4831376 ); online na www.msks.velky-krtis.sk . V deň predstavenia sa vstupné zvyšuje na 17 Eur !

MIROSLAV DONUTIL - Cestou necestou - One Man Show

ROBINSON CRUSOE: NA OSTROVE ZVIERATIEK

12.3. - 12.3.2017 / 17:00

Miesto konania: Augusta Horislava Škultétyho 4, Veľký Krtíš
Belgicko/Francúzsko, animovaný/komédia/dobrodružný, DVD, 2016, MP od 12 rokov, 90 minút, český dabing Vstupné: 2 Eur

ROBINSON CRUSOE: NA OSTROVE ZVIERATIEK

EXPEDIČNÁ KAMERA 2017

18.3. - 18.3.2017 / 17:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Filmový festival EXPEDIČNÁ KAMERA je celovečerné premietanie filmov o dobrodružstvách, divokej prírode, poznávanie nového, o extrémnych zážitkoch i športoch. PROGRAM: PROJEKT MOFFAT, VB, 20 minút PURA VIDA, Švajčiarsko, 44 minút prestávka - 10 minút NÁVRAT DO ZANSKARU, VB, 23 minút DIVOČINA ALJAŠKY, ČR, 25 minút prestávka - 10 minút NA JEDEN NÁDYCH, USA, 5 minút VEĽKÁ SKALNÁ ŽÚRKA, USA, 20 minút CESTA DO KAZBEGI, USA, 16 minút Vstupné: 2 Eur; dôchodcovia, deti, študenti, ŤZP, držitelia Karty mesta 1 Eur Viac na: http://www.hedvabnastezka.cz/expedicni-kamera/

EXPEDIČNÁ KAMERA 2017

ZAJATEC VLASTNÉHO VÝBERU

30.3. - 30.3.2017 / 18:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Autorská hra prináša s ľahkosťou, hravosťou, nadhľadom a humorom generačnú výpoveď, ktorá sa netají tým, že zaznamenáva život žitý tu, v menšom slovenskom meste, postavami, ktoré možno zajtra stretnete aj vy. Sugestívny autor Jakub Nvota písal hru priamo pre DJGT. Nevšedný príbeh doplnil elektrizujúcimi piesňami, komiksovou scénou, fascinujúcimi kostýmami a metaforami, ktoré sú príťažlivé naprieč diváckym spektrom. Každý si totiž môže nájsť tú svoju líniu a vstúpiť do diela, ktoré rozozvučí všetky zmysly. Jednej noci, v jednom meste, v jednom náhodnom okamihu sa pretnú príbehy siedmich ľudí v nonstop bare Amnézia. Z fontány sa vynorí hasič, splaší sa malý drak, na chodníku rozloží svoje kartičky veštica. Svojské až bizarné postavičky s humorom sebe vlastným hľadajú lásku, pochopenie na facebooku, oddanosť chameleóna, znovuzrodenie, happyend. A taxík. Až kým sa nezjaví neznámy gitarista. Hra Zajatec vlastného príbehu je sondou do súčasného života. Napísaná ľahkým perom, oscilujúca medzi banálnym a vážnym, analyzujúca s humorom úsmev klauna aj živly v nás. V hodine medzi psom a vlkom, tam, kde sa stretá sínus a kosínus, na ryske medzi poloprázdnym a poloplným príbehom, žijú postavy, ktoré je možné si zamilovať, znejú piesne, ktoré s nehou a vášňou klopú na uši, a stojí farebný svet podčiarkujúci vyslovené.

ZAJATEC VLASTNÉHO VÝBERU

ALADIN A ČAROVNÁ LAMPA

9.4. - 9.4.2017 / 16:00

Miesto konania: Kultúrny dom
RODINNÝ MUZIKÁL autorky Tatiany Masníkovej s hudbou Roberta „Ropka“ Šimka (Finalista Slovensko hľadá Superstar a líder skupiny Massriot) a Petry Bangóovej. Dobrodužný rozprávkový príbeh plný hudby, tanca, s nádhernými kostýmami, veľkou výpravou a podmanivými svetelnými efektami. Muzikálový príbeh na motívy rozprávok Tisíc a jednej noci nás zavedie do Bagdadu. Hlavný hrdina Aladin je chudobný chlapec. Denne sníva svoj sen o úniku z bezútešného biedneho života. Ten sa však náhle mení, keď stretne krásnu princeznú Jazmínu, dcéru Sultána. No v ceste mu stojí zlý čarodej Džafar a jeho sluha Jago. Obaja sa ho snažia využiť na získanie čarovnej lampy z jaskyne, skrytej uprostred púšte. Aladin sa stane majiteľom lampy, v ktorej sa skrýva duch Džin. Ten mu ponúka možnosť splniť tri želania a priblížiť sa tak k princeznej, doteraz neústupne odmietajúcou akýchkoľvek nápadníkov… Predstavenie prístupné od 6 do 106 rokov Hrajú: Samuel Borsík (Aladin), Patrícia Stehelová (Jazmína), Attila Bocsárszky (Džin - herec), Ropko Šimko (Starý Tisícročný Džin), Stanislav Székely/Peter Kamenský (Jago), Róbert Kobezda (Sultán / Džafar) Tanečná skupina: Liliana Beláková, Gabriela Gazdová, Sofia Huráková, Jakub Janotík

ALADIN A ČAROVNÁ LAMPA
Akcie 1-6 z 6

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang