velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

V MENE KRVI

30.6. - 30.6.2017 / 21:15

Miesto konania: AMFITEÁTER
Francúzsko/USA, akčný/triler, 2016, 84 min., MP od 12 rokov, český dabing Mel Gibson sa vo filme V MENE KRVI (Blood Father) predstaví tentoraz v úlohe bývalého člena motocyklového gangu Johna Linka, v súčasnosti majiteľa tetovacieho salóna. John však nie je len bývalý motorkár, ale aj opilec a narkoman. S pomocou kamaráta Kirbyho (William. H. Macy) sa však snaží sekať dobrotu, čo mu ale nikdy dlho nevydrží. Keď sa Johnova šestnásťročná dcéra Lýdia (Erin Moriarty), dostane do problémov s drogovými dílermi potom, čo je namočená do krádeže špinavých peňazí, rozhodne sa pre zúfalé riešenie – zavolá otcovi, s ktorým sa niekoľko rokov nevideli. Pod jeho ochranou však vidí najlepšiu šancu na prežitie. John spraví po čase prvú správnu vec a aj za cenu možného návratu do väzenia sa rozhodne svojej dcére pomôcť. Krvavá cesta môže začať... VSTUP NA KARTU MESTA. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie ruší.

V MENE KRVI

MUŽ NA HRANE

14.7. - 14.7.2017 / 21:00

Miesto konania: Amfiteáter
USA, triler/krimi/akčný, 2012, 98 minút, MP od 12 r., český dabing Keď bývalý newyorský policajt na úteku Nick Cassidy (Sam Worthington) vstúpi do lobby hotela Roosevelt v New Yorku, vyjde do jedného z najvyšších poschodí budovy a vylezie na rímsu, ohrozuje viac než svoj vlastný život. Na nejakú dobu sa zastaví celé mesto a to vrátane niekoľkých veľmi nervóznych ľudí s veľkým tajomstvom. Cassidyho rozhodnutie nevytvorí len mediálne búrku, ale aj zamotanú situáciu pre policajnú psychologičku Lydiu Spencer (Elizabeth Banks), ktorá sa ho snaží presvedčiť, aby neskákal. Čím viac sa o to snaží, tým viac jej začína dochádzať, že Cassidy má možno v pláne úplne niečo iné ako samovraždu. Že by to malo niečo spoločné so záhadným projektom, na ktorom pracuje jeho brat ? Alebo s tajným rokovaním jedného z najvplyvnejších obchodníkov New Yorku (Ed Harris) ? Počas Cassidyho odvážneho kúska začína postupne zapadať jeden dielik puzzle do druhého. Z príbehu skompromitovaného policajta, ktorý sa snaží dokázať svoju nevinu, sa stáva niečo zďaleka viac šokujúceho. Zrazu je v stávke oveľa viac ako život jedného muža stojaceho na rímse. Film sa premieta na Amfiteátri vo Veľkom Krtíši. Vstup na Kartu mesta. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie ruší.

MUŽ NA HRANE

STANKO

28.7. - 28.7.2017 / 21:00

Miesto konania: Amfiteáter
SR, road movie, 2015, 79 minút, MP od 12 rokov, originálna verzia Krátka cesta za veľkým snom Stanko roky prežíva na talianskych farmách. Klamstvá a nedodržané sľuby ho však dohnali do situácie, keď mu už nikto nechce požičať peniaze. Od bývalého chlebodarcu Paola dostane poslednú šancu. Previezť dievča zo Slovenska do Talianska. Stanko netuší a neskôr radšej ani nechce vedieť, ako dievča dopadne. Musí splniť úlohu. Je pevne rozhodnutý aspoň raz v živote spraviť niečo poriadne. Cesta sa mu však nečakane skomplikuje. S dievčaťom, ktoré mu malo len poslúžiť ako prostriedok ku šťastiu, sa spriatelí. Príbeh zo súčasnosti v žánri tragikomickej roadmovie inšpirovaný životom reálnych ludí. Príbeh sa témou dotýka obchodu s dievčatami, no rozpráva v prvom rade o priateľstve, o univerzálnom pute medzi dvoma ľuďmi z okraja spoločnosti. Vstup na Kartu mesta. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie ruší.

STANKO
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang