Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-6 z 6

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

VŠETKY MOJE DETI

26.4. - 26.4.2014 / 18:00

Miesto konania: Kino Baník
SR/ČR, dokument, 2013, MP, 90 minút, slovensky Vstupné: 3 EUR Ústrednou postavou filmu je charizmatický farár Marián Kuffa. Vo filme ho ale divák vidí skôr v zašpinených montérkach a sleduje drámu misie do prostredia biedy a beznádeje v zabudnutých rómskych osadách. Miesto kázania sa Kuffa snaží strhnúť Rómov vlastným príkladom a ľudským záujmom. Pomáhajú mu bývalí kriminálnici a alkoholici z komunity, ktorú pred 25 rokmi založil v Žakovciach. Film šokujúcim spôsobom odkrýva problémy, s ktorými zápasí rómska komunita. Divák so zatajeným dychom sleduje dramatické mikropríbehy Rómov a sizyfovský boj Kuffu s drsnou realitou: chce, aby „jeho deti“ objavili svoje schopnosti, naučili sa nezávidieť si a pomáhať jeden druhému. Podarí sa mu to? Réžia: Ladislav Kaboš Účinkujú: Marián Kuffa, farár zo Žakoviec a obyvatelia rómskych osád

VŠETKY MOJE DETI

OGGY A ŠVÁBY

27.4. - 27.4.2014 / 17:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Francúzsko, animovaný/detský, 2013, MP, 80 minút Vstupné: 2 Eur Už od stvorenia sveta sú kocúr Oggy a šváby Joey, Marky a Deedee zamotaní do večnej bitky. Ich boj je tak hustý, že nejaká šarvátka medzi dobrom a zlom je proti tomu úplný prd.

OGGY A ŠVÁBY

ZO ŽIVOTA HMYZU

29.4. - 29.4.2014 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Vás pozývajú na premiéru divadelnej hry na motívy knihy bratov Čapkovcov. Réžia: Cyril Páriš Hrajú: Peter Gašparovič, Lenka Stanková, Miloš Varga, Darina Králiková, Tímea Čániová, Eva Henteková, Vlasťo Krajči, Juraj Matiaš, Braňo Danko, Juraj Nedorost, Magda Stanková Prestavenie je vhodné pre mládež od 15 rokov. Vstupné: 4 EUR Predpredaj vstupeniek je denne v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši od 8:00 hod. - 15:00 hod.

ZO ŽIVOTA HMYZU

TRADIČNÉ STAVANIE MÁJA

30.4. - 30.4.2014 / 16:00

Miesto konania: Námestie A. H. Škultétyho Veľký Krtíš
Vás pozývajú na tradičné stavanie mája pri speve a tanci detského folklórneho súboru Krtíšanček a folklórneho súboru Mladosť z Banskej Bystrice.

TRADIČNÉ STAVANIE MÁJA

VŠETKO O ŽENÁCH

27.5. - 27.5.2014 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Úchvatná komorná komédia jedného z najhrávanejších súčasných autorov, Chorváta Mira Gavrana (preklad J.Jankovič). V piatich príbehoch nazeráme do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev. Skvelý herecký trojkoncert pomôže mužom odhaliť všetko, čo chceli vedieť o ženách, no báli sa opýtať. Hrajú: Bibiána Ondrejková, Andrea Karnasová, Andrea Profantová Vstupné v predpredaji 6,00 EUR (v deň predstavenia 8,00 EUR) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši v pracovných dňoch od 8:00 - 15:00 hod. (č.t. 047/4831376, 4830347).

VŠETKO O ŽENÁCH

SPIEVANKOVO

6.6. - 6.6.2014 / 17:00

Miesto konania: AMFITEÁTER
VSTUP IBA PRE DRŽITEĽOV KARTY MESTA VEĽKÝ KRTÍŠ ( nutné preukázať sa dokladom totožnosti ). Na 1 Kartu mesta je možné okrem osôb na nej zapísaných zobrať maximálne 2 deti do 12 rokov. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v Športovej hale vo Veľkom Krtíši. Kapacita na Amfiteátri aj v Športovej hale je obmedzená.

SPIEVANKOVO
Akcie 1-6 z 6

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang