velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-4 z 4

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

HALÚZKA MOJA

27.1. - 27.1.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Príbeh o živote našich dedinčanov – klenot z nášho regiónu. Autor: Juraj Matiaš, Réžia: Juraj MATIAŠ Osoby a obsadenie: Jóži – Juraj Matiaš Mara – Mária Kropáčová Apolka – Jana Krajčiová Eva Trčiková – Eva Henteková Ňaňa Erža – Magdaléna Stanková Ďuro – Cyril Páriš Anička – Darina Králiková/Erika Kunková Zuzka – Erika Kunková/Mirka Párničanová Jano – Vlastislav Krajči Richtár - Branislav Danko/Juraj Matiaš Žandár – Miloš Varga Asistent réžie: Lenka Stanková Scéna: Silvia Svákusová Hudba, kostýmy: Juraj Matiaš Technická spolupráca: Rado Sýkora Vstupné v predpredaji 3 Eur ( ŤZP 1,50 Eur ) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 - 15:00 hod. ( 047/4831376 ).

HALÚZKA MOJA

SILNÉ REČI

3.2. - 3.2.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Stand-up comedy show Silné reči prichádza do Veľkého Krtíša ! Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmymi podarilo opraviť a do ôsmej sezóny ideme ešte silnejší, ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta. V Kultúrnom dome Veľký Krtíš vás autorským humorom a spŕškou vtipov zahrnú títo komici: Jakub Lužina Humorbot 3000 Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávať deťom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne, ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené. Martin Hatala Stand-up Bol členom klubu historického šermu a počúva rock a metal, čo znamená, že to nemá v živote ľahké. Rád sa psychicky týra a preto vystupuje aj u nás v show. Gabo Žifčák Mladý muž zápasiaci s príkoriami života v sebe objavil komediálny talent, keď sa pokúšal nájsť si priateľku. Odvtedy ho výrazne rozvinul, no je stále single. Matej Adámy Vyštudoval osemročné gymnázium so zameraním na jazyky a politológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Vecný cynik, ktorého najväčším záujmom je vtipné komentovanie športových podujatí a životných situácií, v ktorých je majster svojho remesla. Predstavenie nie je vhodné pre deti do 15 rokov ! Vstupné v predpredaji 7 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel.: 047/4831376 ); www.msks.velky-krtis.sk

SILNÉ REČI

MATKA

10.2. - 10.2.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Príbeh osudovej materinskej lásky, bratskej rivality, ale hlavne stále a všade platných životných hodnôt. Autor: Július Barč-Ivan Réžia: Mgr. art. Cyril Páriš Osoby a obsadenie: Matka: Lenka Stanková Jano: Rado Sýkora Paľo: Miloš Varga Suseda: Eva Henteková Katka: Darina Králiková/Tímea Čániová Jano(alter ego): Juraj Matiaš Paľo(alter ego): Braňo Danko Scéna, kostýmy: Silvia Svákusová Hudba: Andrej Babiar Technická spolupráca: Cyril Páriš Vstupné v predpredaji 4 Eur (ŤZP 2 Eur) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 - 15:00 hod. (rezerv. na tel.č. 047/4831376).

MATKA

MIROSLAV DONUTIL - Cestou necestou - One Man Show

6.3. - 6.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
N O V Ý P R O G R A M !!! Miroslav Donutil... Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom novom program a svojimi príhodami a ich geniálnym podaním Vás dokáže rozosmiať, fantasticky zabaviť, ohúriť, ba dokonca aj rozplakať! Nenechajte si ujsť novú show aktuálne najlepšieho českého rozprávača a zabávača ! Vstupné v predpredaji 14 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 - 15:00 hod. ( rezervácie na tel.č.: 047/4831376 ); online na www.msks.velky-krtis.sk . V deň predstavenia sa vstupné zvyšuje na 17 Eur !

MIROSLAV DONUTIL - Cestou necestou - One Man Show
Akcie 1-4 z 4

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang