velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-4 z 4

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

HALÚZKA MOJA

14.12. - 14.12.2016 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Vás pozýva na skutočný, úsmevný príbeh o živote našich dedinčanov - klenot z nášho regiónu. Autor divadelnej hry: Juraj Matiaš Hrajú: Mária Kropáčová, Jana Krajčiová, Eva Henteková, Magda Stanková, Darina Králiková, Erika Kunková, Juraj Matiaš, Vlasťo Krajči, Peter Gašparovič, Braňo Danko, Miloš Varga Scéna: Silvia Svákusová Asistent réžie: Lenka Stanková Kostýmy: Juraj Matiaš Technik: Rado Sýkora Vstupné v predpredaji 3 € ( so zľavou pre ŤZP 1,50 € ) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel.: 047/4831376 ) alebo na www.msks.velky-krtis

HALÚZKA MOJA

ČARO VIANOC

16.12. - 16.12.2016 / 15:30

Miesto konania: Námestie A. H. Škultétyho
Vás pozýva na vianočné pásmo ČARO VIANOC. Program: - Príhovory zástupcov rímskokatolíckej a evanjelickej cirkvi - Detský spevácky zbor ANJELIK - MIA PRE DETI - vianočný koncert - Dedo Mráz s Vlkom a Červenou čiapočkou a množstvo darčekov pre deti - atrakcia pre malých aj veľkých: koč s konským záprahom - koncert MARTINA HARICHA s kapelou - Výstava "DETSKÉ VIANOCE" (výstavná sála Kulrúrneho domu) - VIANOČNÉ TRHY Primátor mesta Veľký Krtíš Ing. Dalibor Surkoš, Vás osobne pozýva na VIANOČNÝ PRIMÁTORSKÝ PUNČ od 15:30 hod.

ČARO VIANOC

LA GIOIA - GALAKONCERT

17.1. - 17.1.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
LA GIOIA vznikla v roku 2008. Prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. LA GIOIA je zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom. Vychutnajte si jedinečnú udalosť, Galakoncert pop operného tria La Gioia, ktoré vystúpi vo Veľkom Kríši, v Kultúrnom dome. Čaká Vás večer plný nádherných skladieb, emóciícii a príjemnej atmosféry. Večer Vám tiež náš exkluzívny hosť- mladá, talentovaná speváčka , víťazka Hlasu Česko-Slovensko, Ivanna Bagová. LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou prichádza LA GIOIA, aby ponúkla nevšedný a na hudobnej scéne jedinečný hudobný zážitok. Vstupné v predpredaji 12 Eur je mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. (č.t.: 047/4831376); online na www.msks.velky-krtis.sk . Zľava pre ŤZP 50 %.

LA GIOIA - GALAKONCERT

PAT A MAT S KAMARÁTMI

22.1. - 22.1.2017 / 17:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Pozývame Vás na rozprávkové divadelné predstavenie v ktorom uvidíte naživo známe rozprávkové postavičky z večerníčkov: Pat a Mat Maťko a Kubko Slimák Maťo a škriatok Klinček Traja chrobáci Majka z Gurunu Deduško Večerníček Réžia, hudba,scenár : Róbert Mankovecký Rozprávkové postavičky nadabovali známi slovenskí herci. Po predstavení sa všetci môžu stretnúť s rozprávkovými postavičkami a odfotografovať . Fotogaléria: http://www.divadlo-pre-deti-vstupenky.sk/fotogaleria/

PAT A MAT S KAMARÁTMI
Akcie 1-4 z 4

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang