velkykrtis.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Veľký Krtíš

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Veľký Krtíš a okolie

VINOBRANIE 2016

30.9. - 30.9.2016 / 16:00

Miesto konania: Námestie A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši
PROGRAM Pred Kultúrnym domom od 16:00 hod.: - DFS Krtíšanček - Základná umelecká škola vo Veľkom Krtíši - Slávnostné otvorenie Vinobrania 2016 - VLASTA MUDRÍKOVÁ - KRISTÍNA - HORKÝŽE SLÍŽE - DJ NERO SPRIEVODNÉ PODUJATIA: - Výstava a ochutnávka vín - Detský kútik/tvorivé dielne organizované ZUŠ Veľký Krtíš VÝSTAVY: - "Vinárstvo a ovocinárstvo v našom regióne" - "Etnografická výstava vinohradníckeho náradia" - zapožičaná z Malokarpatského múzea v Pezinku - "Veľkokrtíšska vínna cesta" JARMOK TRADIČNÝCH ĽUDOVÝCH REMESIEL V deň konania akcie bude Námestie A. H. Škultétyho uzatvorené ! Vstupné pre divákov: deti od 6 r. do 15 rokov, dôchodcovia a ŤZP 1 EUR; dospelí 2 EUR. Držitelia Karty mesta majú vstup ZDARMA. V prípade nepriaznivého počasia sa hlavný program uskutoční v sále Kultúrneho domu. Zmena programu vyhradená !

VINOBRANIE 2016

Halúzka moja

7.10. - 7.10.2016 / 19:00

Miesto konania: A. H. Škultétyho 4, Veľký Krtíš
Je to skutočný príbeh o živote našich dedinčanov - klenot z nášho regiónu Autor divadelnej hry: Juraj Matiaš • Hrajú: Mária Kropáčová, Jana Krajčiová, Eva Henteková, Magda Stanková, Darina Králiková, Erika Kunková, Juraj Matiaš, Vlasťo Krajči, Peter Gašparovič, Braňo Danko, Miloš Varga • Scéna: Silvia Svákusová • Asistent réžie: Lenka Stanková • Kostýmy: Juraj Matiaš • technik: Rado Sýkora 2. PREMIÉRA Vstupné v predpredaji 3 € ( so zľavou pre ŤZP 1,50 € ) je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod.

Halúzka moja

HALÚZKA MOJA

7.10. - 7.10.2016 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Je to skutočný príbeh o živote našich dedinčanov - klenot z nášho regiónu. Autor, scenár, réžia: Juraj Matiaš Hrajú: Mária Kropáčová, Jana Krajčiová, Eva Henteková, Magda Stanková, Darina Králiková, Erika Kunková, Juraj Matiaš, Vlasťo Krajči, Peter Gašparovič, Braňo Danko, Miloš Varga Scéna: Silvia Svákusová Asistent réžie: Lenka Stanková Hudba, kostýmy: Juraj Matiaš Technická spolupráca: Rado Sýkora

HALÚZKA MOJA

SMEJKO A TANCULIENKA

18.10. - 18.10.2016 / 17:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Kde bolo, tam bolo... Nové pesničky aj staré hity ! Veselé hudobné predstavenie pre najmenších s detskými pesničkami od chrobáčikov čmelka Smejka a lienky Tanculienky. Pesničky naživo s gitarou alebo ukulele, ktoré deti roztancujú, zapoja do hry, naučia nové pesničky a ukážu prekrásny svet fantázie. Hrajú: Peťa Ševčíková a Marek Kováč Vstupné v predpredaji 7 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel.: 047/4831376 ) alebo na www.msks.velky-krtis.sk .

SMEJKO A TANCULIENKA

MAFIÁNSKE HISTORKY

25.10. - 25.10.2016 / 20:00

Miesto konania: Kultúrny dom
Šťavnaté, nebezpečne vtipné a mafiánsky úspešné divadelné predstavenie známych hercov z populárneho sitcomu Mafstory vás zatlačí do sedadiel tak, až vás zadok bude bolieť. Réžia: Karol Vosátko Hrajú: Peter Batthyány, Peter Sklár, Martin Vanek, Igor Adamec Autori zábavného predstavenia Mafiánske historky za posledné roky úspešne prešpikovali slovenské javiská ako vyhladovaná myš ementál. Odvážnym spôsobom si uťahujú z ostrých chlapov podsvetia, a keďže jazyk tohto prostredia je nevyberaný, predstavenie sa odporúča pre dospelých divákov. Tých však čaká neutíchajúce rehotanie sa na výkonoch štvorice hercov Peter Batthyány, Peter Sklár, Igor Adamec a Martin Vanek. Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov! Vstupné v predpredaji 12 Eur je v Mestskom kultúrnom stredisku vo Veľkom Krtíši počas pracovných dní od 8:00 do 15:00 hod. ( tel. č.: 047/P4831376) alebo na www.msks.velky-krtis.sk )

MAFIÁNSKE HISTORKY
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Veľký Krtíš-Dolné Plachtince, Horné Plachtince, Nenince, Pôtor, Sklabiná, Stredné Plachtince, Veľké Zlievce, Želovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang